Strefa klienta

Pobierz Cennik usług


Informujemy, że dnia 05.03.2020 r. Bobrownickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. zmieniło nazwę na "Aquaplus" Sp. z o. o.
 

Przekształcenia  ZGK w BPWiK Sp. z o.o.

Informacja w sprawie przekształcenia  samorządowego zakładu budżetowego - Zakładu Gospodarki Komunalnej w Bobrownikach z siedzibą w Bobrownikach, w Bobrownickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Informujemy, że z dniem 2 stycznia 2018 r. nastąpiło przekształcenie samorządowego zakładu budżetowego – Zakładu Gospodarki Komunalnej w Bobrownikach z siedzibą w Bobrownikach, w spółkę prawa handlowego o nazwie Bobrownickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Przekształcenie jest realizowane na podstawie uchwały Rady Gminy Bobrowniki nr XXXIII/374/17 z dnia 31 sierpnia 2017r.

Spółka komunalna jako prawny kontynuator działalności ZGK w Bobrownikach jest w stu procentach własnością Gminy Bobrowniki. Jej głównym przedmiotem działalności jest zaspokajanie zbiorowych potrzeb mieszkańców Gminy w zakresie określonych zadań własnych jednostki samorządu terytorialnego poprzez świadczenie usług użyteczności publicznej.

W konsekwencji, mocy prawa, Bobrownickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. pozostanie stroną wszelkich umów, które zostały zawarte przez ZGK w Bobrownikach oraz przejmuje jego wszystkie należności i zobowiązania, wstępując we wszystkie prawa i obowiązki związane z dotychczasową działalnością samorządowego zakładu budżetowego.

Poniżej pełne dane kontaktowe spółki:

"Aquaplus" Spółka z o.o. 

ul. Sienkiewicza 121B, 42-583 Bobrowniki

NIP 625-246-38-14 REGON 369110837 

NR KONTA 84 8438 0001 0021 1129 2000 0010 Bank Spółdzielczy w Będzinie

 

Wnioski

Umowy

Inne

Akty prawne

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności